Aslında burada kim olduğumu anlatmam gerekiyor ama özellikle bu sitede önemli olan benim kim olduğum değil. İsmimin, nerede doğduğumun pek bir önemi yok. Hatta itiraf edeyim, yazdıklarımın pek çoğu da sizin için değil, kendim için.

Bu dünyada epey zaman geçirdim, yaşantımda pek sıradan sayılmaz. Pek çok hobim oldu. Hala devam eden, ya da sıkılıp vazgeçtiklerim. Gezdiğim yerler, gördüklerim, kullandığım alet, edevat, yediklerim, içtiklerim… Tüm bunlar zaman geçtikçe siliniyor aklımdan. İşte o zaman açıp okuyorum yazdıklarımı, o an hissettiklerimi hatırlıyorum. Bir bakıma online günlük, bir not defteri burası. Çekip kenara atılan fotoğraflar gibi değil.

Vakit çok hızlı geçiyor yapmak istediklerinizi ertelemeyin. Ben elimden geleni yapıyorum, son gün gelip çattığında en azından denemedim demem!

28.Ağustos.2106

2 comments

 1. merhaba
  396lm garmin zumo cihazım var..
  telefonuma smartphone link programı yükledim….
  fakat ı phone telefonla haritadan konum paylaşıp navigasyona atamıyorum…konumu paylaş derken smart programını ı phone 8 telefon görmüyor…
  fakat diğer arkadaşımda android telefon var…onunkinde bu işlemn olabiliyor…
  bilginiz var mı acaba?

  1. Merhaba, ne yazık ki ben de android işletim sistemli bir telefon kullanıyorum. Fakat bir kurban bulup deneyeyim, en azından cihazın modelinden mi kaynaklanıyor bunu anlamış oluruz. En kısa zamanda buraya mesaj olarak yazarım…

Aklına takılan ne varsa yazabilirsin. En kısa zamanda cevap vermeye çalışacağım.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.